CZ 75 D compact - CZ 75 compact shadow  line
CZ 75 D compact - CZ 75 compact shadow  line

Vnější OWB MAG pouzdra

ZÁKLADNÍ CENA:  
740,00 Kč
S DPH
Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
* Orientace :
Montáže :
Šrouby a podložky : Při prvotní koupi OWB doporučujeme vybrat KOMPLETNÍ SADU šroubů a podložek, u MAG pouzder pro většinu lidí stačí varianta 4x nízké podložky.
Kydex materiál :
* Barva přední díl :
* Barva zadní díl :
* Barva nýtů :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Společnost Kydex KT vyvinula systém použití podložek různých výšek při montáži speedloops, kterými lze pouzdro nastavit na konkrétní postavu. PŘI PRVNÍM NÁKUPU doporučujeme k pouzdru objednat KOMPLETNÍ SADU podložek a šroubů pro montáž speedloops na OWB a vyzkoušet nejlepší kombinaci, díky které bude pouzdro ideálně sedět na Vaši postavu. Vpředu i vzadu se isntalují podložky stejné výšky.

Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen a lze ho nosit střelou dopředu i dozadu.

Vnější kydexová pouzdra na zásobníky OWB MAG společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech dokonale přiléhala k tělu a jsou tak ideální pro skryté nošení zásobníků při každodenním použití zejména v civilu. Zásobník v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň ho lze snadno a rychle tasit. Pouzdra jsou určena k nošení zásobníku vně kalhot na opasku na 9. nebo 3. hodině. Je vhodné mít odpovídající kalhoty s pevným páskem na bocích, aby pouzdro drželo pevně na těle.

Vnější kydexová pouzdra na zásobníky OWB MAG společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zásobník střelou dopředu i dozadu, na levém i pravém boku. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. OWB MAG pouzdra Kydex KT mají svůj typický geometrický tvar, vyvinutý společností Kydex KT. Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen a nestane se tedy, že by zásobník držel až příliš pevně nebo naopak z pouzdra vypadával. Výšku uchycení lze regulovat posunutím montážních šroubů v otvorech speedloops. U pouzder je použit sweatguard dle konstrukčních možností a rozměrů zásobníků, který zaručuje lepší vedení zásobníku při zasouvání do pouzdra.

U pouzder OWB MAG používáme speedloops pro pásky 40, 45 a 50 mm. Díky nim lze pouzdro během několika okamžiků nasadit na pásek, aniž by se musel pásek pracně provlékat do poutek kalhot. Stačí pásek jen uvolnit, nasadit pouzdro a pásek zase dotáhnout. Provlékací poutka jsou díky tomu již krokem zpět a pro každodenní nošení nemají smysl. Pro běžné použití v civilu jsou nejvhodnější šířky 40 a 45 mm.

Společnost Kydex KT vyvinula systém použití podložek různých výšek při montáži speedloops, díky kterým si OWB pouzdro přizpůsobíte přesně na svoji postavu a nebude se tedy stávat, že Vám pouzdro bude odstávat, tlačit, bude se na staženém pásku lámat nebo bude jinak překážet, jako se stává u běžné sériové výroby jiných značek.

promo OWB MAG 05.jpg

1020100
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.