ghgfhgfh

Vnější pouzdra OWB

ZÁKLADNÍ CENA:  
1 270,00 Kč
S DPH
Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
Svítilna :
* Orientace :
Montáže :
Šrouby a podložky : Při prvotní koupi OWB doporučujeme vybrat KOMPLETNÍ SADU šroubů a podložek.
Kydex materiál :
* Barva přední díl :
* Barva zadní díl :
* Barva nýtů :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Společnost Kydex KT vyvinula systém použití podložek různých výšek při montáži speedloops, kterými lze pouzdro nastavit na konkrétní postavu. PŘI PRVNÍM NÁKUPU doporučujeme k pouzdru objednat KOMPLETNÍ SADU podložek a šroubů pro montáž speedloops na OWB a vyzkoušet nejlepší kombinaci, díky které bude pouzdro ideálně sedět na Vaši postavu.

Je dobré použít vyšší podložky v přední části pouzdra u mířidel a nižší podložky v zadní části u spouště, čímž se docílí většího přitisknutí rukojeti zbraně na tělo.

Vnější kydexová pouzdra OWB (Outside the Waistband) společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech dokonale přiléhala k tělu a jsou tak ideální pro skryté nošení zbraně při každodenním použití zejména v civilu. Zbraň v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň ji lze snadno a rychle tasit. Pouzdra jsou určena k nošení zbraně vně kalhot na opasku na 9. nebo 3. hodině. Je vhodné mít odpovídající kalhoty s pevným páskem na bocích, aby pouzdro drželo pevně na těle. Větší zbraně v pouzdrech OWB mohou hlavně v letním období tvořit boule pod malou vrstvou oblečení. Je tedy zapotřebí volit volnější vrchní část oblečení, případně kombinovat s použitím IWB.

Vnější kydexová pouzdra společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zbraň s kolimátorem, vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. OWB pouzdra Kydex KT mají svůj typický geometrický tvar, vyvinutý společností Kydex KT a jsou konstruována se sklonem zbraně v pouzdru 5° dopředu, což zejména u větších zbraní zajistí pohodlnější nošení i tasení zbraně a zbraň je díky sklonu na těle lépe skryta (rukojeť tvoří menší boule pod oblečením). Pokud je někdo zvyklý tasit kolmo, problém to není. Výšku uchycení lze regulovat posunutím montážních šroubů v otvorech speedloops. U pouzder je použit ¾ sewatguard (plný sweatguard může pocitově někomu vadit, poloviční nebo žádný sweatguard je nepraktický, protože nedostatečně kryje zbraň od těla zejména v teplých měsících, při tasení zbraně pak zalézá oblečení do pouzdra, při zavádění zbraně do pouzdra nízký nebo žádný sweatguard zbraň nevede a vlezlé oblečení v pouzdru při zasunutí zbraně překáží).

U pouzder OWB používáme speedloops pro pásky 40, 45 a 50 mm. Díky nim lze pouzdro během několika okamžiků nasadit na pásek, aniž by se musel pásek pracně provlékat do poutek kalhot. Stačí pásek jen uvolnit, nasadit pouzdro a zase pásek dotáhnout. Provlékací poutka jsou díky tomu již krokem zpět a pro každodenní nošení nemají smysl. Pro běžné použití v civilu jsou nejvhodnější šířky 40 a 45 mm.

Společnost Kydex KT vyvinula systém použití podložek různých výšek při montáži speedloops, díky kterým si OWB pouzdro přizpůsobíte přesně na svoji postavu a nebude se tedy stávat, že Vám pouzdro bude odstávat, tlačit, bude se na staženém pásku lámat nebo bude jinak překážet, jako se stává u běžné sériové výroby jiných značek. Obecně doporučujeme použít vyšší podložky v přední části pouzdra u mířidel a nižší podložky v zadní části u spouště, čímž se docílí většího přitisknutí rukojeti zbraně na tělo.

promo%20OWB%20GUN%2001_1.jpg

promo OWB GUN 02.jpgpromo OWB GUN 03.jpg

promo OWB GUN 04.jpgpromo OWB GUN 05.jpgpromo%20OWB%20GUN%2007.jpg

promo%20OWB%20GUN%2006.jpg

1010100
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.