Sport-Tactical MAG pouzdra

ZÁKLADNÍ CENA:  
975,00 Kč
S DPH

Montáže objednávejte v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ - SPORT-TACTICAL MAG

Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
* Orientace :
* Svor :
Montáže :
Kydex materiál :
* Barva :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Sport-Tactical MAG pouzdra jsou určena pro neskryté nošení zásobníků při sportovní i taktické střelbě. Pouzdro lze na platformě natáčet až o 90° dopředu i dozadu, má sweatguard pro lepší zavádění zásobníku a tuhost lze nastavit stavitelným svorem.

Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen a lze ho nosit střelou dopředu i dozadu.

Montáž není součástí balení a je nutno ji vybrat v PŘÍSLUŠENSTVÍ!

Sport-Tactical MAG pouzdra na zásobníky společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech nabízela možnost širokého využití při neskrytém nošení na různých platformách, jsou situována dále od těla a jsou tak ideální pro sportovní i taktickou střelbu. Zásobník v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň jej lze snadno a rychle tasit. Pouzdra se nosí vně oblečení na pásku, případně i přímo na molle vazbě.

Sportovní kydexová pouzdra společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zásobník střelou dopředu i dozadu, na levé i pravé straně. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. Pouzdra mají svůj typický geometrický tvar, vyvinutý společností Kydex KT a jsou konstruována primárně pro nošení na pásku použitím TEK-LOK clipu. Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen a nestane se tedy, že by zásobník v pouzdru držel až příliš pevně nebo naopak z pouzdra vypadával. Standardem pouzder je stavitelný svor. U pouzder je použit sewatguard dle konstrukčních možností a rozměrů zásobníků, který zaručuje lepší vedení zásobníku při zasouvání do pouzdra.

U pouzder Sport-Tactical MAG používáme primárně CLIP Tek-Lok, kterým se pouzdro upevní na střelecký opasek, přičemž konstrukce pouzdra s montážními otvory, vyvinutými společností Kydex KT umožňují různé natočení pouzdra na opasku až +/- 90°. Střelec si tak může u každého pouzdra nastavit individuální sklon. Montážní otvory umožňují použít také malice clipy nebo vidlici MLS 16 fork pro upevnění pouzdra na molle vazbu, případně i další (možnost natáčení je ale snížena).

promo SPORT-TACTICAL MAG popis.jpgSPORT-TACTICAL MAG popis montáží.jpg

1020601
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.