RIFLE MAG M4
AR15-M4 223 Rem
AR15-M4 223 Rem

Sport-Tactical RIFLE MAG pouzdra

ZÁKLADNÍ CENA:  
1 040,00 Kč
S DPH

Montáže objednávejte v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ - SPORT-TACTICAL MAG

Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
* Orientace :
* Svor :
Montáže :
Kydex materiál :
* Barva přední díl :
* Barva zadní díl :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Sport-Tactical RIFLE MAG pouzdra jsou určena pro neskryté nošení puškových zásobníků při sportovní i taktické střelbě. Pouzdro lze na platformě natáčet až o 90° dopředu i dozadu, má sweatguard pro lepší zavádění zásobníku a tuhost lze nastavit stavitelným svorem.

Zásobník lze nosit střelou dopředu i dozadu, na pravé i levé straně. Pouzdra jsou kompatibilní s plechovými i plastovými zásobníky.

Montáž není součástí balení a je nutno ji vybrat v PŘÍSLUŠENSTVÍ!

Sport-Tactical RIFLE MAG pouzdra na puškové zásobníky společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech nabízela možnost širokého využití při neskrytém nošení na různých platformách, jsou situována dále od těla a jsou tak ideální pro sportovní i taktickou střelbu. Zásobník v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň jej lze snadno a rychle tasit. Pouzdra se nosí vně oblečení na pásku, případně i přímo na molle vazbě.

Sportovní kydexová pouzdra společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zásobník střelou dopředu i dozadu, na levé i pravé straně. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. Pouzdra mají svůj typický geometrický tvar a jsou konstruována primárně pro nošení na pásku použitím TEK-LOK clipu. Standardem pouzder je stavitelný svor. U pouzder je použit sewatguard, který zaručuje lepší vedení zásobníku při zasouvání do pouzdra.

U pouzder Sport-Tactical RIFLE MAG používáme primárně CLIP Tek-Lok, kterým se pouzdro upevní na střelecký opasek, přičemž konstrukce pouzdra s montážními otvory, vyvinutými společností Kydex KT umožňují různé natočení pouzdra na opasku až +/- 90°. Střelec si tak může u každého pouzdra nastavit individuální sklon. Montážní otvory umožňují použít také malice clipy nebo vidlici MLS 16 fork pro upevnění pouzdra na molle vazbu, případně i další (možnost natáčení je ale snížena).

promo SPORT-TACTICAL RIFLE MAG 01.jpg

promo SPORT-TACTICAL MAG popis.jpgSPORT-TACTICAL MAG popis montáží.jpg

promo SPORT-TACTICAL RIFLE MAG 04.jpgpromo SPORT-TACTICAL RIFLE MAG 05.jpgpromo SPORT-TACTICAL RIFLE MAG 06.jpg

promo SPORT-TACTICAL RIFLE MAG 07.jpg

1020602
999 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.