Vnitřní pouzdra IWB

ZÁKLADNÍ CENA:  
1 730,00 Kč
S DPH
Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
Svítilna :
* Orientace :
* Svor :
* Přítlak :
Montáže :
Kydex materiál :
* Barva :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Vnitřní pouzdra IWB jsou konstruována primárně pro nošení vpředu na těle. Montážní otvory klipů umožňují nastavení výšky a sklonu nošení pouzdra. Standardem pouzder je stavitelný svor a přítlačný DRÁP. DRÁP se nedoporučuje užívat při nošení na boku nebo na zádech.

Vnitřní kydexová pouzdra IWB (Inside the Waistband) společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech dokonale přiléhala k tělu a jsou tak ideální pro skryté nošení zbraně zejména při každodenním použití v civilu. Zbraň v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň ji lze snadno a rychle tasit. Pouzdra jsou určena k nošení zbraně uvnitř kalhot a jsou přichycena přímo za kalhoty nebo za pásek (zejména u větších zbraní doporučujeme použití pásku). Při použití IWB pouzdra je dobré mít volnější kalhoty, aby „zbylo“ místo pro pouzdro, jinak může být nošení zbraně nepříjemné. Primárně jsou určena k nošení zbraně na 11. nebo 1. hodině. IWB pouzdra jsou vhodná k užití hlavně v letním období, neboť se snadněji skryjí i pod malou vrstvou oblečení. Při dlouhém sezení například ve vozidle mohou však být u větších zbraní pro někoho nepohodlná a je možné pak volit variantu OWB.

Vnitřní kydexová pouzdra společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zbraň s kolimátorem, vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. IWB pouzdra Kydex KT mají svůj typický geometrický tvar, vyvinutý společností Kydex KT a jsou konstruována primárně pro nošení vpředu na těle. Montážní otvory klipů umožňují nastavení výšky a sklonu nošení pouzdra. Standardem pouzder je stavitelný svor a přítlačný DRÁP. DRÁP se nedoporučuje užívat při nošení na boku nebo na zádech. Výšku DRÁPu lze měnit způsobem montáže NA / POD pouzdro a případně vkládáním podložek při montáži. U pouzder je použit ¾ sewatguard (plný sweatguard může pocitově někomu vadit, poloviční nebo žádný sweatguard je nepraktický, protože nedostatečně kryje zbraň od těla zejména v teplých měsících, při tasení zbraně pak zalézá oblečení do pouzdra, při zavádění zbraně do pouzdra nízký nebo žádný sweatguard zbraň nevede a vlezlé oblečení v pouzdru při zasunutí zbraně překáží).

U pouzder IWB používáme plastové Fold over clips pro šířky pásků 40 a 45 mm (vždy tam je rezerva a lze použít i trochu širší pásek), kovové monoblock clips pro šířku pásku 40 mm nebo přímo k uchycení na kalhoty a kovové Ulti Tuck spony pro uchycení přímo na kalhoty (alternativa ULTI CLIPu). Veškerý tento hardware umožňuje rychlé nasazení pouzdra bez nutnosti vyvlékání pásku z poutek kalhot. Obecně doporučujeme použití pásku. Uchycení přímo za kalhoty bez použití pásku určitě nedoporučujeme u větších a těžších zbraní.

promo%20IWB%20GUN%2001.jpg

promo%20IWB%20GUN%2002.jpgpromo%20IWB%20GUN%2003.jpg

promo%20IWB%20GUN%2004.jpgpromo%20IWB%20GUN%2005.jpgpromo%20IWB%20GUN%2006.jpg

promo%20IWB%20GUN%2007.jpg

1010200
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.