Pouzdra WALKER

ZÁKLADNÍ CENA:  
1 530,00 Kč
S DPH
Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
Svítilna :
* Orientace :
* Svor :
Montáže :
Kydex materiál :
* Barva :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Pouzdra WALKER jsou určena pro neskryté nošení zbraně při sportovní i taktické střelbě na vysoké, střední i nízké nebo případně i stehenní platformě. Na platformy se uchycují primárně pomocí QLS, které umožňuje snadnou výměnu různých pouzder na jedné platformě. Pouzdra mají stavitelný svor, lze nastavit sklon a pouzdra jsou konstruována tak, aby v nich bylo možno použít zbraně s kolimátorem, vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem.

Platforma není součástí balení a je nutné si ji vybrat v příslušenství!

Pouzdra WALKER společnosti Kydex KT pro sportovní i taktickou střelbu jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech nabízela možnost širokého využití při neskrytém nošení na různých platformách, jsou situována dále od těla a poskytují tak plnohodnotný úchop i při použití s taktickou vestou. Zbraň v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra, tuhost svoru a sklon pouzdra lze nastavit. Na pouzdru nejsou použity další pojistné mechanismy. Pouzdra jsou určena k nošení zbraně primárně na středně nízké platformě MID-RIDE a nízké platformě LOW-RIDE, ale lze je použít i na vysoké platformě HI-RIDE nebo případně i na stehenní platformě. Pro uchycení na platformy se používá systém QLS (Quick Locking System). Lze použít i jiný způsob uchycení, například vidlici MLS 15 fork pro upevnění pouzdra přímo na molle vazbu.

Kydexová pouzdra WALKER společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zbraň s kolimátorem, vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. U pouzder je použit ½ sewatguard, který oddělí zbraň od oblečení a vede zbraň při zasouvání do pouzdra.

Uchycení pouzder WALKER na nosné platformy se provádí primárně pomocí systému QLS (Quick Locking System), kdy na pouzdru je samec (vidlice) QLS19, na nosném systému je pak uchycena samice QLS22. Sklon pouzdra lze nastavit natočením samce dopředu nebo dozadu. Jako nosný systém se používají ideálně MID-RIDE nebo LOW-RIDE opaskové snížené platformy s elastickým popruhem přes nohu. Lze použít i vysokou HI-RIDE opaskovou platformu a nebo případně i stehenní platformu (u stehenní platformy doporučujeme tvrdší svor pouzdra, aby nedošlo ke ztrátě zbraně při běhu). U pouzdra lze použít i jiný způsob uchycení, například přišroubovat na pouzdro vidlici MLS 15 fork pro upevnění pouzdra přímo na molle vazbu.

promo WALKER popis.jpgpromo WALKER 03-1.jpg

1010300
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.