Pouzdra TACTICAL

ZÁKLADNÍ CENA:  
1 530,00 Kč
S DPH

MONTÁŽE a PLATFORMY objednávejte v sekci PŘÍSLUŠENSTVÍ - WAKLER / TACTICAL

Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
Svítilna :
* Orientace :
* Svor :
Montáže :
PLATFORMY :
* Kolimátor : Při volbě POUZDRA na zbraň S KOLIMÁTOREM je NUTNO ZVOLIT KYDEX MATERIÁL 3mm!!!
* Pojistka : NUTNÉ VYBRAT!!! BUNGEE NELZE zvolit pro POUZDRO na zbraň S KOLIMÁTOREM!!! MANUÁLNÍ pojistka pouze PRAVÁK!!!
Kydex materiál :
* Barva :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Pouzdra TACTICAL jsou určena pro neskryté nošení zbraně na vysoké, střední i nízké nebo stehenní platformě. Na platformy se uchycují primárně pomocí QLS, které umožňuje snadnou výměnu různých pouzder na jedné platformě. Pouzdra mají stavitelný svor, lze nastavit sklon a pouzdra jsou konstruována tak, aby v nich bylo možno použít zbraně s vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Na pouzdrech je použit další pojistný mechanismus, díky čemuž jsou vhodná zejména pro služební účely.

Pro zbraně s KOLIMÁTOREM + MANUÁLNÍ nebo AUTOMATICKÁ POJISTKA je nutno zvolit tloušťku kydexu 3mm z důvodu zachování pevnosti pouzdra (výřez pro kolimátor).

Pojistka BUNGEE s KOLIMÁTOREM NELZE použít.

Montáž a platforma není součástí balení a je nutné si ji vybrat v příslušenství!

Pouzdra TACTICAL společnosti Kydex KT pro taktickou střelbu jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech nabízela možnost širokého využití při neskrytém nošení na různých platformách, jsou situována dále od těla a poskytují tak plnohodnotný úchop i při použití s taktickou vestou. Zbraň v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra, tuhost svoru a sklon pouzdra lze nastavit. Na pouzdru jsou použity další pojistné mechanismy, díky čemuž jsou vhodná pro služební účely. Pouzdra jsou určena k nošení zbraně na vysoké (HI-RIDE), středně nízké (MID-RIDE) i nízké (LOW-RIDE) nebo stehenní platformě. Pro uchycení na platformu se používá systém QLS (Quick Locking System). Lze použít i jiný způsob uchycení, například vidlici MLS 15 fork pro upevnění pouzdra přímo na molle vazbu.

Kydexová pouzdra TACTICAL společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zbraň s vysokými mířidly, prodlouženou hlavní i s kompenzátorem. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. Pro zbraně s kolimátorem je nutno zvolit tloušťku kydexu 3mm z důvodu zachování pevnosti při výřezu pouzdra na kolimátor. Další pojistný mechanismus, použitý na pouzdrech, předurčuje využití pro služební účely.

Pojistka BUNGEE využívá pružnou gumu s nylonovým okem pro úchop pojistky, která se přetáhne přes závěr zbraně a tím ji pojistí před vypadnutím z pouzdra. V odjištěné poloze zůstane nylonové oko v přední části pouzdra a nepřekáží tasení zbraně (bungee se doporučuje nechat nastavené tak, aby bylo alespoň minimálně napružené v obou polohách – za závěrem zbraně i v přední odjištěné poloze). Pojistku lze použít pro praváka i leváka.

Automatická pojistka Spetz Gear LLC. SPEED LOCK gen.2 využívá mechanismus, který po posunutí páčky směrem dozadu uvolní pojistný pásek kolem závěru zbraně v pouzdru a pružina jej odmrští směrem dopředu mimo zbraň. Odjištění směrem dozadu eliminuje situaci, kdy by pojistka nešla odjistit například z důvodu vmáčknutí oblečení nebo jiného předmětu mezi tělo a pouzdro. Pojistku lze použít pro praváka i leváka.

Manuální pojistka styl Safariland využívá mechanismus stlačení tlačítka palcem dolů a dopředu, čímž se uvolní a vyklopí dopředu pojistný pásek kolem závěru zbraně v pouzdru. Tento pohyb je přirozený a zajistí odjištění zbraně při jejím nahmátnutí v pouzdru. Pojistku lze použít pouze pro praváka.

Uchycení pouzder TACTICAL na nosné platformy se provádí primárně pomocí systému QLS (Quick Locking System), kdy na pouzdru je samec (vidlice) QLS19, na nosném systému je pak uchycena samice QLS22. Sklon pouzdra lze nastavit natočením samce dopředu nebo dozadu. Jako nosný systém se používají MID-RIDE nebo LOW-RIDE opaskové snížené platformy s elastickým popruhem přes nohu, dále stehenní platformy (u stehenní platformy doporučujeme tvrdší svor pouzdra, aby nedošlo ke ztrátě zbraně při běhu) a lze použít i vysokou HI-RIDE opaskovou platformu. U pouzdra lze použít i jiný způsob uchycení, například přišroubovat na pouzdro vidlici MLS 15 fork pro upevnění pouzdra přímo na molle vazbu (v tomto případě není další platforma zapotřebí).

promo WALKER popis.jpgpromo WALKER-TACTICAL popis.jpg

1010400
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.