Vnitřní IWB MAG pouzdra

ZÁKLADNÍ CENA:  
740,00 Kč
S DPH
Výroba na zakázku 4-6 týdnů, obvykle do 1 týdne
Zbraň :
* Orientace :
* Svor :
Montáže :
Kydex materiál :
* Barva :
Příplatek: 0
Počet:

POZNÁMKA:

Vnitřní pouzdra IWB jsou konstruována primárně pro nošení vpředu na těle. Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen. Zásobník lze nosit střelou dopředu i dozadu, standardem pouzder je stavitelný svor.

Vnitřní kydexová pouzdra na zásobníky IWB MAG společnosti Kydex KT jsou konstruována tak, aby při minimálních rozměrech dokonale přiléhala k tělu a jsou tak ideální pro skryté nošení zásobníků zejména při každodenním použití v civilu. Zásobník v pouzdru drží díky samosvorné funkci pouzdra a není tedy potřeba dalších pojistných mechanismů, zároveň ho lze snadno a rychle vyjmout. Pouzdra se nosí uvnitř kalhot a jsou přichycena přímo za kalhoty nebo za pásek. Při použití IWB pouzdra je dobré mít volnější kalhoty, aby „zbylo“ místo pro pouzdro, jinak může být nošení nepříjemné. Primárně jsou určena k nošení zásobníku na 11. nebo 1. hodině. IWB pouzdra jsou vhodná k užití hlavně v letním období, neboť se snadněji skryjí i pod malou vrstvou oblečení. Při dlouhém sezení například ve vozidle mohou však být pro někoho nepohodlná a je pak možné je kombinovat s OWB pouzdry.

Vnitřní kydexová pouzdra společnosti Kydex KT jsou vyrobena v České republice a jsou navržena tak, aby v nich bylo možno nosit zásobník střelou dopředu i dozadu, na levé i pravé straně. Pouzdra jsou vakuově lisována na formách vlastní výroby, vrtána a ořezávána pomocí CNC a poté ručně broušena. IWB MAG pouzdra Kydex KT mají svůj typický geometrický tvar, vyvinutý společností Kydex KT a jsou konstruována primárně pro nošení vpředu na těle.

Společnost Kydex KT vyvinula unikátní tvar prolisu pouzdra, díky kterému je zásobník v pouzdru vždy ideálně sevřen a nestane se tedy, že by zásobník v pouzdru držel až příliš pevně nebo naopak z pouzdra vypadával. Standardem pouzder je stavitelný svor. U pouzder je použit sewatguard dle konstrukčních možností a rozměrů zásobníků, který zaručuje lepší vedení zásobníku při zasouvání do pouzdra.

U pouzder IWB používáme plastové Fold over clips pro šířky pásků 40 a 45 mm (vždy tam je rezerva a lze použít i trochu širší pásek), kovové monoblock gear clips pro šířku pásku 40 mm nebo přímo k uchycení na kalhoty a kovové Ulti Tuck spony pro uchycení přímo na kalhoty (alternativa ULTI CLIPu). Veškerý tento hardware umožňuje rychlé nasazení pouzdra bez nutnosti vyvlékání pásku z poutek kalhot. Obecně doporučujeme použití pásku.

promo IWB MAG 02.jpg

1020200
1000 ks

Specifické reference

Na vrchu
Košík
Zavřít
Zpět
Účet
Zavřít

Tento web používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení webu nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím souborů cookies.